נעים להכיר! קוראים לי לילך פלר סלע. בוגרת המדרשה לאמנות משנת 2011 ובעלת המותג DON’T CRY WOLF שהוקם בשנת 2015.

בלימודי האמנות הנטייה הטבעית שלי היתה לציור ״ילדי״.
ניסיתי לחפש קווים פשוטים, לא לתקן או למחוק ״טעויות״ להתחבר לחומר וצורה גולמיים.
בהמשך ישיר לעבודה האחרונה בלימודים (שכללה זאב וגוף תאורה) יצרתי את מנורות הלילה שנמכרות עד היום בחנות. הן כוללות כבר 4 קולקציות וממשיכות כל הזמן להתפתח.

במקביל, פניתי לייבוא. אני בחיפוש אחרי משחקים שיעודדו את הדימיון והתשוקה של הילדים וגם של ההורים. הורה שישחק עם הילד שלו מתוך הנאה אמיתית, יוכל להשתמש במשחק כאמצעי תקשורת וזוהי מטרה שעומדת תמיד לנגד עיניי, במיוחד בעולם של המסכים וגירויים עודפים.

המשחקים שנבחרים לחנות עשויים מחומרי גלם איכותיים, גולמיים, בטוחים וחינוכיים. לחנות שלי מגיעים המותגים שהם הטופ, או אם תרצו- מותגי פרימיום. לצעצועים של מותגי פרימיום יש חיי מדף ארוכים ובטיפול נכון הם יהיו המשחקים שתוכלו להעביר גם לנכדים.

בחיי האישיים אני נשואה לעומר שהוא שותף מלא בעסק ויחד יש לנו 4 ילדים, 3 בנות ובן. הניסיון ההורי שלנו מאפשר לנו לבחון מקרוב את המוצרים שנבחרים לחנות ולקבל החלטות נבונות בתחום הקניינות.

הדגמות, הדגמות, הדגמות! כל מותג חדש שמגיע מקבל אצלי סקירה נרחבת. השאיפה שלי היא שתרגישו כאילו שאתן לצידי בהדגמת המוצרים: נוגעות, מריחות, מרימות, בונות… ההדגמות מאפשרות להפעיל שיקול דעת ולבצע רכישה חכמה שמתאימה למשפחה שלכן. כל ההדגמות מתקיימות באינסטגרם- מומלץ מאוד לעקוב!

ולסיום: קבוצות רכישה. כנראה החלק האהוב ביותר על קהילת הנשים שקונה בחנות הזאת. קבוצות רכישה מאפשרות תמיד הטבה במחיר, בדרך כלל הן מאפשרות לבחור מכל המגוון ששיש למותג להציע ולא רק מתוך הבחירות שלי והכי חשוב- הן מאפשרות קנייה נינוחה.
אין מלאי שתכף נגמר ואין דד ליין צפוף. קניות רגועות הן ההפך מקניות אימפולסיביות ואני גאה על הדרך שמצאתי לאפשר זאת. בקבוצות רכישה נדרשת גם סבלנות. לקניות מסוג זה לוקח בין חודש לחודשיים להגיע לארץ, אבל כשהן מגיעות ועליהן המדבקה הורודה- וואו, האושר! תשאלו את מי שכבר רכשה.

תודה שבאתן לבקר בחנות וקנייה נעימה!
לילך.

אודות